Неврегульовані внаслідок прямих переговорів розбіжності між роботодавцем та його працівником, зазвичай, виливаються у трудовий спір, який можливо вирішити тільки в судовому порядку. Причиною цього часто стає незнання сторонами конфлікту своїх прав  та гарантій в трудових відносинах або невміння їх правильно  та вчасно реалізувати.

    Адвокати Компанії нададуть Вам вичерпну консультацію з питань укладення трудового договору чи контракту,  в тому числі, укладення трудового договору з іноземцем, матеріальної та дисциплінарної відповідальності, зміни умов праці, підстав та порядку звільнення тощо. Вам роз'яснять можливості запобігання трудовому конфлікту та запропонують існуючі варіанти його вирішення. Якщо ж ситуацію не вдалося врегулювати мирно, Вам нададуть юридичну допомогу у спорах про:

 

-        поновлення на роботі незаконно звільненого працівника незалежно від підстави припинення трудового договору /контракту/;

 

-        зміну дати та формулювання причин звільнення;

 

-      стягнення оплати за час вимушеного прогулу чи за час виконання нижче   оплачуваної роботи;

 

-    відшкодування моральної шкоди, заподіяної незаконними діями

     роботодавця;

 

-        розірвання та укладення трудового договору /контракту/;

 

-         звільнення керівника «покинутого підприємства»;

 

-         стягнення нарахованої та невиплаченої заробітної плати;

 

-         накладення дисциплінарних стягнень;

 

-         відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної одній із сторін трудового договору;

 

-         зміну істотних умов праці, незаконне переведення;

 

-         незаконне відсторонення від роботи, тощо.

 

Крім того, слід звернути увагу, що в трудових відносинах застосовуються скорочені строки звернення до суду, тому для ефективного захисту Ваших прав за правовою допомогою слід звертатися без зволікань. Юридичні послуги у сфері трудових відносин Вам будуть надані  як в межах, так і за межами м. Львова.