Донедавна громадяни та суб'єкти господарювання з великим бажанням зверталися до фінансових установ з метою отримання кредитування як на споживчі цілі, так і на потреби бізнесу. При цьому, не надаючи особливої уваги високим процентним ставкам, непропорційно великим штрафам та валютним ризикам.

Економічна криза  кінця  двотисячних років, що призвела до здешевлення національної валюти, зниження заробітної плати та  зростання рівня безробіття,  змусила позичальника по-новому глянути на кредитні взаємовідносини з банком. Значна частина позичальників втратила можливість погашати свої кредитні зобов’язання і поступово через щомісячне нарахування штрафних санкцій  опинилася у борговій ямі, вибратися з якої  досить важко.

Зазначене призвело до різкого зростання кількості  позовів до суду про стягнення кредитної заборгованості, і , як результат, арешт майна боржника та поручителів та його продаж через прилюдні торги на вкрай невигідних умовах, заборона виїзду закордон. У випадку наявності застави чи іпотеки, транспортні засоби, житло, земельні ділянки, інша нерухомість, можуть вилучаються і в позасудовому порядку шляхом реалізації визначених законом спрощених процедур, що ще більше знижують можливості захисту інтересів позичальника.

Адвокати Компанії нададуть фахові юридичні послуги щодо:

-        перевірки правильності розрахунку кредитної заборгованості;

-  встановлення наявності підстав для розірвання кредитного договору чи визнання кредитного договору недійсними повністю чи в окремій частині;

-   наявності підстав для визнання недійсними договорів поруки, застави чи іпотеки, а також підстав для визнання поруки чи іпотеки припиненою;

У випадку необхідності, проведуть переговори з банком з метою визначення можливостей реструктуризації заборгованості чи в інший спосіб досудового вирішення кредитної проблеми.

Адвокати Компанії представлять інтереси позичальника та поручителів в суді як в межах, так і  за межами Львова, оскаржать необґрунтовано нараховані штрафні санкції та проценти, будуть вживати заходів до зменшення нарахованих штрафних санкцій, супроводжуватимуть виконання судового рішення, оскаржуватимуть незаконні дії та рішення державного виконавця та результати оцінки арештованого майна. Ви також знайдете захист від неправомірних дій колекторських компаній та в процедурі позасудового звернення стягнення на заставне майно.