Спадкуванням визнається перехід  спадщини від фізичної особи, яка померла, до інших осіб – спадкоємців. Спадкування здійснюється за заповітом, або, якщо його не складено, - за законом. В останньому випадку закон передбачає п’ять черг спадкоємців в залежності від ступеня споріднення та спільністю проживання із спадкодавцем.

       Зазвичай спадкування є наслідком втрати близької та дорогої людини, тому турботи про матеріальні блага, як правило, переходять на другий план. Проте, через деякий час документальна тяганина, непорозуміння, а дуже часто, і справжні конфлікти та сімейні драми з приводу спадкового майна лягають ще одним тягарем на плечі спадкоємця. Вирішення зазначених проблем доцільно доручити фахівцю, який, виключивши емоційну сторону проблеми, допоможе Вам обрати найбільш ефективну стратегію її розв’язання.  

      Оскільки спадкування, зазвичай, передбачає отримання певного матеріального блага, яке належало спадкодавцю, спадкові спори є одні із найбільш чисельних в судовій практиці.

Адвокати Компанії допоможуть захистити Ваші спадкові права у Львові та за його межами у випадках:

 

-     пропуску Вами строку для прийняття спадщини чи заперечення Ваших спадкових прав з боку інших осіб;

 

-         визнання недійсним заповіту, свідоцтва про право на спадщину;

 

-         усунення від права на спадкування;

 

-         визнання права власності на спадкове майно;

 

-         захисту права на обов’язкову частку у спадщині;

 

-         зміні черговості одержання права на спадкування;

 

-         визначення розміру частки у спадщині;

 

-         визнання спадщини відумерлою;

 

-         спадкування майна колишнього колгоспного двору тощо.

Крім того, чинне законодавство передбачає можливість укласти спадковий договір,  доцільність якого чи його альтернативу Вам допоможе обрати адвокат.