Договірна роботаЮридично правильний договір - це запорука успішного досягнення його мети, а у випадку виникнення непорозумінь, гарантія ефективного захисту прав і законних інтересів сторони в судовому порядку. 

Адвокати Компанії  нададуть весь спектр юридичних послуг  щодо підготовки, узгодження та укладення договорів купівлі-продажу нерухомості, земельних ділянок, транспортних засобів, оренди нерухомості та транспортних засобів, позики, лізингових договорів, кредиту, застави, іпотеки, поруки, договорів та схем інвестування в нерухомість,  в тому числі на фінансування будівництва житла, договорів довічного утримання тощо. Наші спеціалісти допоможуть Вам  контролювати виконанням договорів, а також нададуть вичерпні юридичні послуги у разі необхідності зміни або припинення договорів, в тому числі, шляхом їх розірвання в судовому порядку.

За таких умов Ви можете бути певні, що договір  буде відповідати чинному законодавству, задовольняти Ваші інтереси та мінімізувати існуючі ризики.

 

Стягнення заборгованості за позикою, купівлею-продажем, орендою чи  з інших підстав, здійснюється у порядку судового та виконавчого провадження.  

Судовий етапу стягнення боргу полягає у підтвердженні зобов'язання недобросовісного боржника щодо повернення Вам боргу  шляхом його закріплення в судовому рішенні.

На цьому етапі адвокати Компанії допоможуть Вам:  

- підготувати пакет документів, що підтверджують наявність заборгованості;

-пред'явити претензію боржнику, якщо договором або законом передбачено претензійний порядок;

-     підготувати позовну заяву про стягнення боргу та подати її на розгляд суду;

-      захистити Ваші інтереси в суді в межах та за межами Львова.

На цьому етапі стягнення заборгованості з'являється можливість заявляти перед судом клопотання про забезпечення позову шляхом, зокрема, накладення арешту на майно боржника, який полягає у тимчасовому позбавленні Вашого боржника права розпоряджатися своїм майном.  

Виконання судового рішення про стягнення заборгованості належить до компетенції органів Державної виконавчої служби. На етапі виконання судового рішення адвокати Компанії допоможуть Вам пред'явити виконавчий документ до виконання, представлять Ваші інтереси як стягувача чи боржника у виконавчому провадженні та контролюватимуть законність та обґрунтованість дій та рішень державних виконавців, а у випадку необхідності, оскаржать такі в судовому порядку.