Банкрутство - найбільш поширений спосіб припинення діяльності проблемного підприємства, що має наслідком його повну ліквідацію  із припиненням всіх зобов'язань та погашенням кредиторських вимог навіть за відсутності достатнього для цього майна.

Ініціатором процедури банкрутства може бути кредитор чи декілька кредиторів, або ж сам боржник, який у процесі ліквідації підприємства за власним рішенням виявив недостатність майна для задоволення вимог кредиторів у повному обсязі.

Справи про банкрутство розглядаються господарськими судами за місцезнаходженням боржника. Таким чином, якщо Ваше підприємство зареєстроване у Львівській області, справа про банкрутство такого розглядатиметься, відповідно, господарським судом  Львівської області.

Питання банкрутства і ліквідації підприємства досить індивідуальні і залежать, насамперед, від обсягів діяльності підприємства, кількості кредиторів тощо, тому обговорюється з клієнтом в кожному конкретному випадку.  В залежності від особливостей припинення саме Вашого підприємства на початку співпраці для Вас буде розроблено детальний кошторис, який передбачатиме витрати на кожному етапі цієї процедури.

            Адвокати Компанії нададуть Вам весь спектр юридичних послуг у межах та за межами Львова, пов'язаних із:

 ліквідацією підприємств за рішенням засновника  /«під ключ»/;

-  ліквідацією підприємств шляхом банкрутства /«під ключ»/;

-  представленням Ваших інтересів як  кредитора в рамках  порушеної  

   справи про банкрутство;

-  оскарженням  дій ліквідаторів чи арбітражних керуючих;

-  оскарженням процесуальних документів у справі про банкрутство.  

        Крім того, фахівці Компанії  допоможуть Вам у випадку, якщо Ваш боржник пробує уникнути сплати боргів через процедуру банкрутства, а також захистять інтереси Клієнта як кредитора в межах вже порушеної справи про банкрутство.